Teší nás, že sa chcete stať našou súčasťou.

Delí vás od toho už len malý krôčik...

Pod týmto textom nájdete formulár pre prihlášku na registráciu klubu do ZSL, o.z.
Aby prihláška do Zväzu prebehla bez problémov, odporúčame na konci formulára zaškrtnúť všetky políčka so súhlasmi.

Na tomto odkaze nájdete jednotlivé výhody pre členov ZSL a informácie o členskom.

Vyplnenie registračného formulára nezaberie viac ako 5 minút.

Prosím, vo formulári sa pohybujte buď myšou alebo tabulátorom. Enterom formulár odošlete možno skôr, než by ste chceli. 🙂
Upozorňujeme, že údaj o veľkosti oblečenia je pre nás čisto informatívneho charakteru a nezaväzuje vás k objednávke, ani k ničomu inému.

Prihláška na registráciu klubu

* povinné
Informácie o klube
Ulica, číslo domu
Informácie o štatutárovi alebo zástupcovi
/ / ( deň / mesiac / rok )
Ulica, číslo domu
(vyplňte, iba ak sa líši od trvalého bydliska) Ulica, číslo domu
Spôsob doručenia prihlášky * (bližšie nformácie o jednotlivých spôsoboch nájdete na tomto odkaze)
Dokument na hromadné prihlasovanie členov nájdete: na tomto odkaze. Dokument treba po vyplnení zaslať na registracia@zsl.sk
Zaškrtnutím všetkých troch nasledovných políčok súhlasíte so všetkým spomenutým a zároveň prehlasujete, že ste formulár vyplnili správne. Po odoslaní formulára a jeho potvrdení vám bude pripravený a prípadne aj zaslaný na podpis (na základe vybraného spôsobu). Upozornenie: V prípade, že nezaškrtnete všetky 3 polia, nebude možné Vaše informácie spracovať. To znamená, že Vás nebudeme môcť prijať za člena ZSL.
Svoje rozhodnutie o spracúvaní osobných údajov môžete kedykoľvek zmeniť. Máte právo na zmenu alebo odstránenie svojich údajov z nášho systému. Žiadosť o zmenu alebo odstránenie môžete zaslať na: slovensko@zachranmelyze.sk.
Používame Mailchimp ako marketingovú platformu. Kliknutím nižšie na tlačidlo “Odoslať prihlášku,” súhlasíte že ste boli oboznámení s tým, že Vaše údaje budú transferované do systému Mailchimp na spracovanie.Viac o ochrane osobných údajov systému Mailchimp.

Ďakujeme, že chcete pomôcť slovenskému lyžovaniu. Nesklameme Vás.