Správna rada

Peter Planý

Predseda

“Tento projekt je väčší, než sa môže zdať na prvý pohľad. Som šťastný, že som sa nechal presvedčiť na jeho podporu a hlboko verím, že bude úspešný. Verím, že nájdeme aj dostatok poctivých, slušných a šport milujúcich ľudí, ktorí sa k nám pridajú.”

Ján Krajčík

Podpredseda

“Urobiť niečo pre naše deti, pre ich zdravie a šťastie, urobiť niečo aj pre rodinu a zároveň pre našu krajinu je viac ako si môžeme priať. Sny nás môžu inšpirovať, ale CIELE ZMENIA TVOJ ŽIVOT. Ja ho chcem pomôcť zmeniť lyžiarskym talentom a ich rodičom u nás.”

Juraj Hrehorčák

Člen

“Budúcnosť máme v rukách MY. Dnes. Cítim povinnosť niečo urobiť. Vrátiť lyžovaniu, aj tejto krásnej krajine čo mi dali. NIEČO, čo pritiahne aj ďalších ľudí, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť pre naše deti. To NIEČO sme pre Vás vytvorili a verím, že spoločne aj dotvoríme.”

Správca

Ladislav Smolen

"Zanechajme našim deťom spravodlivejšiu, krajšiu a múdrejšiu krajinu akou je dnes. Zdravie a vzdelanie. Vzťah k ľuďom a k prírode. Vzájomná úcta a rešpekt. Pokora a nádej. Začali sme tvoriť projekt, ktorého odkaz má mať tieto hodnoty. Najdôležitejšou je však naše motto: „ DIEŤA NA PRVOM MIESTE“."

Tím pracovníkov

Patrícia Beličková

PR, social media specialist

“Som rada, že môžem byť súčasťou projektu Zachráňme lyže, pretože buduje komunitu, vzdeláva, podporuje. To sú piliere, vďaka ktorým môžeme odovzdávať najmä deťom a mladým ľuďom správne hodnoty a snažiť sa o to, aby Slovensko bolo lepšou krajinou.”

Justína Kalamenová

Graphic designer

“Lyžovanie je môj najobľúbenejší šport, bez ktorého si neviem predstaviť ani jednu zimu. Aj to je dôvod, prečo mám k projektu Zachráňme lyže tak blízko. Zároveň ma teší, že je konečne na Slovensku niekto, komu záleží na zdravom vývoji detí.”

Monika Aninová

Product owner

“Veci, o ktorých viem, že majú význam, robím s radosťou. Náš projekt Zachráňme lyže MÁ význam a teší ma, že som jeho súčasťou. Spoločne urobíme zo slovenského lyžovania šport, ktorý budú milovať všetci a podporíme detské lyžiarske talenty.”

Martin Szetyinszki

Video editor

“Zakladať si na zdravých hodnotách je niečo, čo neoddeliteľne patrí k športu. Verím, že pri výchove mladých športovcov musíme dbať na správny prístup. Okrem toho cítim, že ľudskosť nás posúva vpred a pri tomto projekte to platí stonásobne.”