Fotenie oblečenia na sezónu 2018/2019

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Kálnica, 20. 1. 2019

Všetko sa to zbehlo strašne rýchlo. V piatok sme dostali na úlohu nafotiť produktové fotografie oblečenia a zároveň nahrať krátke video. V tom momente sme s fotografkou zistili, že jediný voľný deň, kedy nám toto fotenie vyhovuje, bolo hneď najbližšiu nedeľu. Nastal mierny stres, kedy sme sa obávali toho, že nenájdeme modelov, nenájdeme vhodné miesto, kde ešte bude sneh a vlastne… ako to bude celé prebiehať?

Premýšľali sme, koho do tejto úlohy zatiahneme. Najprv to vyzeralo dosť zle, pretože aj ľudia, s ktorými sme boli dohodnutí to neskôr zrušili. Našťastie sa potom pár dobrosrdečných, (aj keď mierne zúfalých) rodinných príslušníkov našlo a za to im patrí obrovská vďaka. Pobalili sme všetko zimné športové náčinie, ktoré sme našli v pivniciach a na povalách a s vierou v zasnežené kopce sme sa vydali do Kálnice.

Na naše milé prekvapenie sa v Kálnici lyžovalo, na svahu boli aj malé deti, čo nás potešilo ešte viac. Celé fotenie nám zabralo asi 4 hodiny a užili sme si počas neho veľa zábavy. Čo z toho vzniklo si môžete prezrieť v galérii a určite budeme radi, keď nám napíšete váš názor.

Fotenie oblečenia - Justína Kalamenová
« 1 z 14 »

A ešte pridávam malé behind the scenes. Počas tejto akcie si užila naša fotografka nie len omrznuté prsty, ale aj sánkovačku. 🙂

Zanechajte komentár...

Podporte projekt, slovenské lyžovanie a sociálne talenty

Stačí otvoriť aplikáciu internet bankingu na mobilnom telefóne, načítať QR kód, zadať hodnotu platby a odoslať.

Najnovšie články

Sledujte nás